Oznakowanie pionowe

Oznakowanie pionowe to tabliczki informacyjne i ostrzegawcze, lustra sferyczne oraz znaki drogowe. Ten rodzaj oznakowania wspiera i uzupełnia oznakowanie poziome. To ważny element dbania o bezpieczeństwo w zakładzie pracy. Dzięki niemu nie tylko wprowadzisz porządek w hali produkcyjnej, ale także zabezpieczysz swoich pracowników przed nieszczęśliwymi wypadkami. Ułatwisz też komunikację. Wykonanie oznakowania pionowego to odpowiedzialna czynność. To od niej w dużym stopniu zależy bezpieczeństwo i higiena pracy w Twoim zakładzie. Warto więc pozostawić to zadanie specjalistom. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że oznakowanie hal magazynowych jest zgodne z przepisami przeciwpożarowymi, BHP i innymi normami. Skontaktuj się z nami, a my zadbamy, aby oznakowanie hal produkcyjnych odpowiadało standardom bezpieczeństwa.

Oznakowanie pionowe — ważny krok w kierunku bezpieczeństwa w hali produkcyjnej

Najbardziej powszechne oznakowanie pionowe to:

  • lustra sferyczne,
  • tabliczki,
  • znaki.

Dlaczego są tak ważne? Lustra znacząco zwiększają bezpieczeństwo w miejscach potencjalnie niebezpiecznych (skrzyżowania, zakręty, przejścia dla pieszych). Z kolei tabliczki i znaki pełnią funkcję informacyjną. Mogą między innymi wskazywać drogę ewakuacji z budynku lub ostrzegać przed niebezpieczeństwem.

lustro sferyczne

Lustra

Lustra sferyczne montowane są w miejscach niebezpiecznych jak skrzyżowania, zakręty. W odpowiednim miejscu znacznie zwiększają widoczność dla pieszych i kierowców.

tabliczka informacyjna droga pożarowa

Tabliczki

Tabliczki funkcjonują jako osobne oznaczenia lub jako uzupełnienie niektórych znaków drogowych. Najczęściej pełnią charakter informacyjny lub ostrzegawczy.

trzy znaki drogowe zakaz zatrzymywania zakaz wjazdu znak stop

Znaki

Najbardziej popularne grupy znaków drogowych to: znaki nakazu, zakazu, informacyjne i ostrzegawcze. Znaki drogowe zapewniają bezpieczeństwo pieszym i kierowcom.

Pozostaw wykonanie oznakowania pionowego i poziomego specjalistom

Mamy świadomość, jak ważnym i odpowiedzialnym zadaniem jest wykonanie oznakowania pionowego i poziomego. Cena i jakość wykonania to najczęstsze kwestie, na które zwracają uwagę osoby korzystające z naszych usług. Dlatego właśnie staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dobieramy oznaczenia do specyfiki branży i indywidualnych oczekiwań zamawiającego. Wykonując oznakowanie pionowe cennik ustalamy indywidualnie, ponieważ każdy zakład pracy jest inny i wymaga odmiennego podejścia.

Do naszych obowiązków podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, by jak najlepiej spełnić oczekiwania klientów. Swoje obowiązki wykonujemy tak, aby jak najmniej zaburzać pracę w hali produkcyjnej. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś.
Zadbaj o bezpieczeństwo i warunki pracy w swoim zakładzie produkcyjnym
dzięki ciągom komunikacyjnym LINIOWO.

Inform Jakub Niedziałek Sp. z o. o.
Dębówka 17E
20-823 Lublin
NIP: 7133096652

Telefon: ‭+48 517 164 154
Email: info@liniowo.pl